anasayfa-sb  facebook-db  twitter-sb  instagram-sb  instagram-sb
Yazdır

Kaspersky Antivirüs

 
Kaspersky Lab hakkında
 
Kaspersky Lab , dünyanın en büyük bağımsız güvenlik yazılımı şirketidir. Kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü korunma , esnek denetim araçları , kriptolama teknolojisi ve sistem yönetim araçlarının bir birleşimiyle kuruluşunuz için mümkün olan en iyi BT güvenliğini sağlıyoruz. kaspersky güvenliği; uç noktadan sunucularınıza ve ağ geçitlerine kadar uzanır ve benzersiz bütünleşmiş tasarım yaklaşımı altyapınızın boyutu ne olursa olsun fiziksel , sanal ve mobil cihazlarınızı tek bir merkezi yönetim konsolundan güvence altına alıp denetleyecileceğiniz anlamına gelir.Kaspersky Teknolojisi , d
nya denelinde, sektörün önde gelen BT üreticilerinin ve yayıncılarının ürünlerinde ve hizmetlerinde kullanılır.
 
 
Neden Kaspersky?
Mevcut Internet tehditlerine karşı korunabilmek için mümkün olan en iyi korumayı seçmeniz gerekir. Kaspersky Lab ürünlerinin özelliklerini ve temel avantajlarını öğrenmeniz bu seçimi yapmanıza yardımcı olabilir.
 
 
 
Ödüller
 
Kaspersky Lab ürünleri önde gelen bilgisayar yayınlarınca düzenli olarak tavsiye edilmekte ve çeşitli ödüllerle ödüllendirilmektedir.
 
 
 
 
Sertifikalar 

Ürünlerimiz, sürekli olarak teknolojimizin kalite standartlarını  Karşıladığını ya da bu standartları aştığını onaylayan sertifikalar almaktadır.
 
  

 
 
Başarı Öyküleri
 
Ürünlerimiz müşterilerimizin ağlarını başarıyla korur ve en karmaşık yapıdaki ağların bile kolayca yönetilebilmesini sağlar.
 
 
 
 
Sizin İçin Doğru Çözüm 
 
Kaspersky Security for Bussiness; aradığınız ister uç noktalarınızı korumak ve denetlemek, ister sunucularınızı veya ağ deçitlerinizi güvence altına almak, isterse de tüm güvenlik ortamınızı uzaktan yönetmek olsun , kuruluşunuz için en doğru çözümü sunar.
Kaspersky , kriptolaşma ve mobil cihazlar yönetiminden yama yönetimine ve lisans bilgilerine kadar kapsamlı bir teknoloji listesine sahip olmakla övünüyor. Müşterilerimizin giderek daha karmaşıklaşan ve çeşitlenen siber tehtitlerle mücadele ermek için gerek duydukları dünya çapında korumayı vermek için , hepsi bulut tabanlı KAspersky Güvenlik Ağı'nın desteğine sahip olarak sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır.
Kısacası , BT dünyannızı görmenizi , denetlemenizi ve korumanızı kolaylaştıran , sektörün temelden itibaren kurulmuş ilk Güvenlik Platformu'nu veriyoruz.
 
 
 
 
KASPERSKY SECURITY FOR BUSINESS
Teknolojilerimiz ve sizin için nasıl birlikte çalıştıkları
 
 
KASPERSKY ENDPOIND SECURITY FOR BUSINESS
 
 
CORE KATMANI
Kaspersky'nin ödüllü temelinden ve güçlü , sunucu temelli olmayan kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma teknolojisi ve koruyucu güvenlik duvarından başlayıp , buna sezgisel yönetim konsolumuz Kaspersky Security Center'ı ekliyoruz. Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma isteyen müşterilerimizin aradığı çözüm bu.
 
SELECT KATMANI
CORE katmanının üzerine Dosya Sunucusu Güvenliğini, Uygulama Beyaz Listesini ve Denetimini , Cihaz Denetimini ve İnternet Denetimini koruma listesine ekliyoruz.ayrıca bir Uç Nokta Koruması ve Mobil Cihaz Yönetiminden ( veya MDM) oluşan bir mobil koruma çözümünü ekliyoruz . İhtiyaçlarınız arasında bir mobil iş gücünü korumak ve BT güvenliğini uygulamak da varsa , SELECT sizin için doğru katman olabilir.
 
ADVANCED KATMANI
ADVANCED katmanında Kaspersky dosya veya tam disk kriptolama biçiminde veri koruması ekliyor.Diğer bir yeni önerimiz , Kaspersky System Management , güvenlikle BT verimliliğini birleştiriyor.bu geniş özellikler kümesi, yöneticinin aşağıdakileri yapmasına olanak veren temel araçlar içeriyor:
  • Imaj Yönetimi Modülü'nü kullanarak imaj oluşturma ve sistemlere dağıtma.
  • Gelişmiş Zayıf Nokta Taraması ve Akıllı Yama yönetimi nin güçlü bileşimiyle donanım ve yazılımların zayıf noktalarını düzeltmeye öncelik verme.
  • Yazılım Lisans Yönetimi ile Lisans kullanımını ve uygunluğunu izleme.
  • Ağ Giriş Denetimi (NAC) ile kulanıcılar ve konuklar için verilere ve altyapıya erişim ilkelerini ayarlama.
  • Güncellemeleri ve yeni yazılımları kullanıcılara merkezi bir konsoldan uzaktan dağıtma ve kurma.